Ana sayfa

Anping Shengjia Hardware Mesh CO. ,Ltd.

iyi kalite Mongoose Shaker Ekranları satış için
iyi kalite Mongoose Shaker Ekranları satış için
İyi Servise, En İyi Kalite, Birbirimize güvenin

—— Barskar

En iyi kalite, zamanında teslimat

—— Jim

Ben sohbet şimdi

Anping Shengjia Hardware Mesh CO. ,Ltd.

1
Anping Shengjia Hardware Mesh CO. ,Ltd.
Anping Shengjia Hardware Mesh Co.,LTD

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Dağıtıcı/toptancı
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Dünya çapında
Markalar : hayatta kalma kalitesiyle, güvenilirliği ile gelişime
No. Çalışanları : 110~180
Yıllık satış : 10000000-15000000
Yıl kurulan : 2005
İhracat p.c : 70% - 80%
Anping Shengjia Donanım & Mesh Co Ltd Hasır Hasır önde gelen üreticileri, tel çit yanı sıra her türlü tel ürünleri Anping, Hebei Eyaleti Çin dayanmaktadır.

1982 yılında kuruluşundan bu yana, bu şirketin üretim ve ihracat kanca düz ekranlar, çelik çerçeve ekranlar, paslanmaz çelik hasır, kaynaklı tel örgü, genişletilmiş metal, delikli metal, çelik ızgara, tel örgü çit, zincir link çit ihracat yapmaktadır. , traş makinesi tel, dikenli tel, paslanmaz çelik tel, galvanizli demir tel ve diğer tel ilgili ürünler.

Firmamız her zaman kaliteli hammaddeyi kullanmaya, kalite kontrolünden sorumlu olma ve "hayatta kalma kalitesiyle kalkınma güvenilirliği" ilkesiyle bağlı kalmaya bağlıdır. Ürünlerimiz yabancı müşteriler tarafından güven duyulmaktadır ve daha sonra yaygın olarak satılmaktadır. Avrupa, Amerika, Japonya, Ortadoğu, Afrika, Güney Kore ve Avustralya gibi 40'dan fazla ülke ve bölge.

Anping Shengjia Donanım & Mesh Co Ltd hem en kaliteli ürünleri hem de yerli ve yabancı müşteriler için birinci sınıf hizmet sunmak için hazırız. Firmamız içtenlikle dünyanın dört bir yanından firmamıza iş görüşmek ve parlak bir gelecek yaratmak için her müşteriyle birlikte çalışmak için arkadaşlarını ağırlamaktadır.

Anping Shengjia Hardware & Mesh Co., Ltd. her zaman kaliteli hammaddeyi kullanmaya, kalite kontrolünden sorumlu olma ve ilkeyi kurma - "yaşam kalitesiyle kalite, gelişime inanılırlık" ile bağlıdır.

İletişim bilgileri
Anping Shengjia Hardware Mesh CO. ,Ltd.

Tel: 86-318-7611628

Faks: 86-318-7611528

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)